Wyjazdy motywacyjne i imprezy integracyjne

Incentive –wyjazdy motywacyjne, to modne ostatnio i bardzo skuteczne narzędzie zwiększania zaangażowania pracowników w firmę, czy nagradzania za osiągnięcia w pracy oraz polepszania relacji biznesowych.

 

Wiele współczesnych badań pokazuje, że nie płaca jest najlepszym motywatorem dla zespołu, a właśnie docenienie i nagradzanie, niekoniecznie finansowe. Dlatego wyjazdy typu incentive są tak skuteczne i pozytywnie wpływają na relacje w grupie oraz osiągane wyniki.

 

Bazując na naszych doświadczeniach, wiedzy oraz potencjale proponujemy naszym klientom organizację wyjazdów motywacyjnych na terenie Polski. Zawsze opracowujemy indywidualne programy i staramy się zaskakiwać uczestników oryginalnymi miejscami i ciekawymi atrakcjami. Dostosujemy nasze propozycje do specyfiki grupy, oczekiwań uczestników oraz celów klienta. Wiedza i doświadczenie, które zdobyliśmy przez lata, daje gwarancję najwyższej jakości i satysfakcji uczestników.

 

Zadowolenie naszych klientów, bogate kontakty w branży turystycznej, baza hoteli i ośrodków SPA znajomość preferencji i gustów turystów oraz flota eleganckich samochodów, to nasze główne atuty.

 

Jeśli poszukujesz sposobów na:

  • zmotywowanie i nagrodzenie pracowników,
  • zwiększenia zaangażowanie w zespole,
  • docenienie partnerów biznesowych,
  • nawiązanie nowych relacji handlowych.

 

Pomyśl o incentive travel i zwróć się do nas!

 

Przygotujemy oryginalną propozycję takiego wyjazdu dla dowolnej grupy ludzi. Wzbogacimy program o ciekawe atrakcje i aktywności. Gwarantujemy niezapomniane wrażenia i wspomnienia, które zintegrują ludzi wokół firmy i zwiększą ich zaangażowanie w przyszłości.

 

Nie musisz koniecznie jechać na drugi koniec świata. Możesz taniej, szybciej i równie atrakcyjnie zorganizować niezapomniany wyjazd motywacyjny w Polsce.

Wyjazdy incentive są skutecznym narzędziem dla poprawy relacji z klientami oraz nagrodzenia i zmotywowania pracowników. Taki wydatek się opłaca, bo poprawia relacje w grupie, łagodzi napięcia i wzmacnia pozytywne relacje wewnątrz organizacji i w otoczeniu biznesowym.

Postaramy się zaskoczyć Ciebie i pomóc osiągnąć zakładane cele.


organizacja integracyjnej imprezy firmowejmotywacyjny wyjazd integracyjny dla pracowników krakowskich firmimpreza integracyjna zorganizowana w lesie w KrakowieOrganizator wyjazdów motywacyjnych w Małopolsce