Business Concierge

Business concierge to kompleksowe i spersonalizowane usługi opieki oraz wsparcia dla wymagających przedsiębiorców na najwyższym poziomie.

 

Proponujemy profesjonalne i dopasowane do Twoich potrzeb usługi concierge dla klienta biznesowego na poziomie VIP. Business Concierge to najwyższej jakości usługi, z indywidualną opieką, dopasowane do potrzeb klienta. Przeznaczone są dla ważnych partnerów biznesowych, inwestorów lub menedżerów rozwijających działalność na danym terenie.

 

Zapewniamy pomoc i profesjonalną opiekę we wszelkich działaniach okołobiznesowych, które wesprą realizowane przedsięwzięcie. Nasza oferta business conciege obejmuje szeroki wachlarz usług: od wynajęcia apartamentu lub hotelu, poprzez zapewnienie transportu, sal konferencyjnych, ułatwienia w kontaktach z lokalnymi przedsiębiorcami oraz administracją publiczną, aż po zorganizowanie wykwintnej kolacji w eleganckiej restauracji i zagospodarowanie czasu wolnego. Ty będziesz mógł się skupić na tym, co dla Ciebie najważniejsze.

 

Dla Twojego komfortu i bezpieczeństwa zapewniamy pełną gamę najwyższej jakości usług Business Cocierge, a w szczególności:

 

  • transport - flota nowych i markowych samochodów,
  • zakwaterowanie - współpracujemy z setkami hoteli i apartamentów,
  • zaplecze biurowe i konferencyjne do spotkań,
  • organizacja spotkań biznesowych, konferencji i szkoleń,
  • organizacja czasu wolnego i turystyki,
  • rezerwację miejsc w najlepszych restauracjach
  • kontakty z firmami lokalnymi oraz instytucjami publicznymi,
  • oraz wszelką pomoc na miejscu.

 

Jeśli planujesz przyjąć zagranicznych gości, inwestorów, partnerów biznesowych lub sam rozpoczynasz biznes w Małopolsce lub na Śląsku, zwróć się do nas. Zagwarantujemy w pełni profesjonalną obsługę i spełnimy najbardziej wyszukane potrzeby.

 

Business Concierge by SeeKrakow, to więcej niż zwykła usługa, to pomoc i opieka na najwyższym poziomie, która zaoszczędzi Twój czas i pieniądze.

Zdaj się na profesjonalistów!

 


”organizacja”konferencja4transfer