Realizacje

Komandosi w akcji

Wyjazd szkoleniowy i oryginalny team-building dla firmy Woodward Poland. Głownym punktem programu, oprócz konferencji biznesowej, była oryginalna gra terenowa na Pustyni Błedowskiej, pod nazwą "Manewry wojskowe". Uczetnicy podzieleni na 3 odddziały komandowsów wykonywali trudne zadania, a wszystko w upale na autentycznej pustyni. Tylko najlepszym udało się wykonać wszystkie zadania. Nasz firma zajęła się kompleksową organizacją całego wyjazdu. 

 

Data: czerwiec 2019

Liczba uczestników: 20

Klient: Woodward Poland

Komandosi w akcji

Business lunch z Ewą Wachowicz

Spotkanie bizesowe realizowane dla firmy MIX Group w Resto Bar Zalipianki. Gościem specjalnym spotkania była gwiazda kulinarna Polski pani Ewa Wachowicz. W programie oprócz rozmów biznesowych i eleganckiego obiadu, był pokaz kulinarny wykonany przez gwiazdę spotkania - panią Wachowicz. Wydarzenie to było oryginalną formą nawiązywania relacji handlowych z partnerami. 

 

Data: V 2019

Liczba uczestników: 25

Klient: MIX Group

Mega sekurak hacking party

Konferencja dla informatyków dotycząca bezpieczeństwa w sieci internetowej. Spotkanie organizowane było w Centrum Kongresowym ICE w Krakowie. Nasza firma zajęła się procesem przygotowań do kongresu oraz jegoi kompleksową organizacją i przeprowadzeniem. 

 

Termin: II 2019

Liczba uczestników: 1250

Klient: Securitum

Mega sekurak hacking party

Comarch - team-building

Organizacja gry integracyjnej pod nazwą "7 element" w salach Pałacu Czeczotka na Rynku Głownym w Krakowie. Pracownicy firmy Comarch mieli do rozwiązania serię zadań, kóre prowadziły do odkrycia sekretnego kodu do skarbca. 

 

Termin: XII 2018

Ilośc uczestników: 80

Klient: Comarch SA

Gi Group - wyjazd integracyjny

Kompleksowa organizacja wyjazdu szkoleniowego i rekreacyjnego w góry dla pracowników Gi Group. Zapewniliśmy gościom pełną obsługę, od transportu, poprzez program turystyczny, aż po wieczorną integrację. Podczas wyjazdu nasz pracownik opiekował się grupą od samego początku do końca.

 

Termin: X 2018

Ilość osób: 40

Klient: Gi Group

Gi Group - wyjazd integracyjny

Śnieżka SA - wyjazd szkoleniowy

Wyjazd szkoleniowy dla pracowników i menedżerów firmy Śnieżka SA. Spotkanie zorganizowane było w malowniczo położonym podkrakowskim hotelu. Program obejmował między innymi warsztaty z autoprezentacji oraz zajęcia z improwizacji aktorskiej. Szczególnie te drugie zajęcia były entuzjastycznie przyjęte przez gości, gdyż w zabawny sposób pobudzały kreatywność i budowały relacje między ludźmi.

 

Termin: IX 2018

Ilość uczestników: 30

Unihut - wyjazd integracyjny

Wyjazd integracyjny w Bieszczady, zorganizowany dla 200 pracowników firmy Unihut. W ramach zlecenia zapewniliśmy kompleksową usługę, a w szczególności: transport 4 autokarami, program konferencyjny, turystyczny, rekreacyjny oraz, rejs statkami po Solinie. Spotkanie zakończył elegancki bankiet ostatniego wieczoru. 

 

Termin: IX 2018

Ilość uczestników: 200

Unihut - wyjazd integracyjny

AON - podziemny team-building

Organizacja "Ekspedycji Wieliczka" - oryginalnej gry terenowej pod ziemią w wyrobiskach Kopalni Soli Wieliczka. Uczestnicy podzieleni na 2 drużyny, ubrani w specjalne kombinezony oraz zapatrzeni w sprzęt górniczy, wykonywali specjalne zadania, w tym odbyli symulację podziemnej akcji ratowniczej. See4Business zapewniło również transport dla uczestników.

 

Termin: VIII 2018

Ilość uczestników: 40

UBER - piknik firmowy

Plenerowe spotkanie 200 pracowników firmy UBER w Bezogródku w Krakowie. Spotkanie obejmowało catering, warsztaty hinduskiej henny dla pań, wspólne kibicowanie (mecz podczas Mundialu) oraz popisy 2 DJów. 

 

Termin: VI 2018

Ilość uczestników: 200

UBER - piknik firmowy

DHL team-building

Integracja dla pracowników firmy DHL. Gra o nazwie 7 Element to autorski projekt i jedyna taka na rynku propozycja. Zadaniem gości było rozwiązanie szeregu nietypowych zadań i zagadek, które zamknięte były w "Magicznej kostce". Każdy zespół wykonywał te same zadania i wygrał najszybszy.

 

Termin: VI 2018

Ilość uczestników: 60

Pasieka Kraków - projekt CSR

Projekt CSR polegający na włączeniu firmy MIX Biura, dużego developera biurowego, w działania ekologiczne miasta Kraków pod nazwą "Pasieka Kraków". W efekcie naszych działań, w maju 2018 roku zainstalowano na dachu jednego z biurowców 6 uli. Projekt będzie rozwijany w następnych latach.

 

Termin: maj 2018

Pasieka Kraków - projekt CSR

Asseco

Spotkanie międzynarodowej grupy menedżerów firmy Asseco w Krakowie. Impreza obejmowała rozbudowaną grę miejską w stylu PRL, połączoną z przejażdżką zabytkowym autobusem. Uczestnicy podzieleni na zespoły nazwane markami starych samochodów, realizowali zadania przewidziane w scenariuszu. Wieczorem odbyła się elegancka kolacja w lokalu z widokiem na Kraków nocą.

 

Termin: kwiecień 2018

Ilość uczestników: 60