Team-buildingi, integracje

W dzisiejszych czasach, gdy coraz to nowe wyzwania stają przed pracownikami, a rzeczywistość wokół zmienia się coraz szybciej, zgrany, rozumiejący się zespół to podstawa. Dlatego tak ważne jest lepsze poznanie się i umiejętność wspólnego rozwiązywania problemów -w celu integracji pracowników. Jedną z najlepszych form budowania trwałych więzi wśród ludzi pracujących razem są mądre integracje i team building.

 

SPOTKANIA INTEGRACYJNE MOTYWUJĄ I WZMACNIAJĄ ZESPÓŁ

 

W naszej ofercie można znaleźć wiele ciekawych, oryginalnych i sprawdzonych propozycji, które pozwolą na lepszą integrację zespołu. Proponujemy ciekawe gry miejskie i terenowe oparte na oryginalnych scenariuszach; organizujemy niebanalne warsztaty, które budują cechy przydatne w pracy zawodowej. Wśród naszych możliwości mamy integracje dla grup kobiecych, męskich i mieszanych. Mamy gry i zabawy na pogodę i niepogodę.

 

INTEGRACJE, SPOTKANIA PRACOWNICZE, GRY MIEJSKIE, WARSZTATY

 

W naszym portfolio mamy wiele realizacji od tych małych i tanich, poprzez bardziej rozbudowane i droższe. Za każdym razem dopasowujemy ofertę do specyfiki grupy, branży, wieku i płci uczestników oraz celów, jakie ma spełniać dane spotkanie. Mamy same pozytywne opinie od naszych klientów. Zawsze nasze integracje, gry team-buildingowe, gry miejskie czy też warsztaty wywołują pozytywne reakcje.

 

Jeśli szukasz pomysłu:

 

  • jak zintegrować ludzi z zespole.
  • na oryginalne nagrodzenie pracowników.
  • na wyjście lub wyjazd integracyjny.
  • jak zrobić małą integrację w swoim biurze.

 

Skontaktuj się z nami. Przygotujemy oryginalną ofertę dopasowaną do Twoich celów oraz budżetu.

integracje, team-buildingi, gryintegracje, team-buildingi, gryintegracje, team-buildingi, gryintegracje, team-buildingi, gry