Turystyka biznesowa

Leisure – wycieczki do miejsc znanych i nieznanych, czas wolny oraz wypoczynek. To nasza specjalność. Jesteśmy wiodącą firmą turystyczną w Małopolsce.

 

Turystyka indywidualna i grupowa to główna dziedzina działalności firmy SeeKrakow. Od 2005 roku obsłużyliśmy już ponad 800 tysięcy gości. Posiadamy bogatą gamę wycieczek i wszelkich usług turystycznych. Dysponujemy własnym transportem realizowanym przez nowe i elegancje samochody oraz autokary. Nasi wykwalifikowani i doświadczeni piloci oraz przewodnicy, mówiący w wielu językach zapewnią komfort obsługi i wszelką niezbędną pomoc.

 

W naszej pracy kładziemy nacisk na unikatowość naszego regionu, na kulturę, lokalne tradycje i smaki. Staramy się pokazać naszym gościom to, co kraj i region mają najpiękniejszego, proponując miejsca nie tylko z pierwszych stron katalogów turystycznych. W czasach, gdy główne atrakcje turystyczne są przepełnione, większego znaczenia nabierają inne destynacje oraz nieodkryte jeszcze przez masową turystykę miejsca.

Oferujemy wyjątkowe i szyte na miarę programy zwiedzania mało znanych oraz tych najbardziej znanych miejsc w Polsce. Zajmiemy się wszystkim i dostosujemy się do najbardziej nietypowych potrzeb klienta.

 

  • Poszukujesz profesjonalistów, którzy mają wieloletnie doświadczenie i szeroką wiedzę?
  • Potrzebujesz ludzi znających się naprawdę na organizowaniu turystyki dla gości indywidualnych i grupowych?
  • Szukasz dla siebie wyjątkowych, naturalnych i mniej nieznanych miejsc oraz obiektów?
  • Pragniesz poznać kulturę, zwyczaje, tradycje  i smaki naszego regionu?
  • Zależy Ci na firmie, która przygotuje i przeprowadzi imprezę turystyczną kompleksowo i na najwyższym poziomie?
  • Planujesz przyjąć zagranicznych gości, którym chciałbyś pokazać Polskę w oryginalny sposób oraz potrzebujesz pomocy w organizacji pobytu?

 

Czekamy na Ciebie.

Zdaj się na najlepszą firmę w regionie i najlepszych ludzi w branży. Przygotujemy szytą na miarę propozycję, która zachwyci Ciebie i Twoich gości. Jesteśmy liderem na polskim rynku i dajemy gwarancję najwyższej jakości i niezapomnianych wrażeń.

 


turystyka biznesowa w malopolsceprofesjonalne wyjazdy turystyczeprofesjonalny tour operator w Krakowie