Turystyka biznesowa

Turystyka indywidualna i grupowa to główna dziedzina działalności firmy SeeKrakow - naszej siostrzanej marki. Od 2005 roku obsłużyliśmy już ponad 1 000 000 gości. W swojej ofercie posiadamy bogatą gamę gotowych programów wycieczek, realizujemy także zlecenia indywidualne. Dysponujemy własnym transportem realizowanym przez nowe i eleganckie pojazdy. Nasi wykwalifikowani i doświadczeni piloci oraz przewodnicy, mówiący w wielu językach, zapewnią komfort obsługi i wszelką niezbędną pomoc.

 

Turystyka biznesowa szyta na miarę

 

Od kilku lat nasi konsultanci pomagają w organizacji wycieczek na terenie Krakowa i Małopolski, rezerwacji noclegów, zapewnianiu transferów, planowaniu imprez integracyjnych dla grup czy wyjazdów firmowych. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu możemy pochwalić się ogromną bazą kontrahentów biznesowych, umożliwiającą realizację najbardziej skomplikowanych zleceń. 

 

Jesteśmy wiodącą firmą turystyczną w regionie

 

See4Business to także realne liczby, którymi jesteśmy w stanie udowodnić, że zdobyliśmy zaufanie wielu firm i korporacji. Już ponad 100 firm z Polski i z całej Europy zdecydowało się skorzystać z naszych usług w zakresie turystyki biznesowej. Możemy pochwalić się stałą współpracą z wieloma z nich, co potwierdza fakt, że nasza pomoc jest fachowa, rzetelna i dzięki temu – wysoko ceniona.

 

Business concierge – obsługa premium

 

Nasi eksperci z całą pewnością zadbają o sprostanie Państwa wymaganiom i dostosują ofertę do wszelkich, nawet najdrobniejszych potrzeb.

  • Poszukujesz profesjonalistów, którzy mają wieloletnie doświadczenie i szeroką wiedzę na temat wyjazdów firmowych?
  • Potrzebujesz ludzi, którzy są ekspertami w dziedzinie turystyki biznesowej?
  • Zależy Ci na firmie, która przygotuje i przeprowadzi imprezę turystyczną kompleksowo i na najwyższym poziomie?
  • Planujesz przyjąć zagranicznych gości, którym chciałbyś pokazać Polskę w oryginalny sposób oraz potrzebujesz pomocy w organizacji pobytu?
  •  

Czekamy na Ciebie.

 

Zdaj się na najlepszą firmę w regionie i najlepszych ludzi w branży. Przygotujemy szytą na miarę propozycję, która zachwyci Ciebie i Twoich gości. Jesteśmy liderem na polskim rynku 

 


turystyka biznesowa w malopolsceprofesjonalne wyjazdy turystyczeprofesjonalny tour operator w Krakowie